Příprava nového sborníku - sponzoři

29.10.2014 09:57

V muzeu začínáme připravovat další vydání sborníku Okolo Strážnice 2015. Ve sborníku jsou, kromě informací o celkové činnosti muzea za předcházející rok, zveřejněny í články k historii a přírodě Strážnice a Strážnicka. Do sborníku nám přispívají autoři  ze Strážnice i okolí.  Vzhledem k tomu, že sborník je rozdáván zdarma, snažíme se oslovit zájemce, kteří by nám pomohli aspoň částečně pokrýt finanční náklady  na jeho vytištění. Na vydání dalšího sborníku pro rok 2015 nám dosud věnovali finanční příspěvek  následující sponzoři.

Děkujeme.

Firma Elektro Lžičař, Strážnice

Optika Effatha, Strážnice

Reklama Koneční, Strážnice

Knihkupectví Jarmila Šebestová, Strážnice

Seznam všech sponzorů, kteří nám v uplynulých letech přispěli na vydání sborníků je uveden na našich webových stránkách   - menu Naši sponzoři.

Pokud byste  i Vy mohli přispět částkou 500 Kč na vytištění nového čísla sborníku, obraťte se prosím do 25.11.2014 meilem  na pracovníka muzea.

Sponzoři aktuálního vydání sborníku jsou také vždy uvedeni přímo na stránkách sborníku.

Vytvořte si web zdarma!Webnode