Výhled na nadcházející týdny.

22.04.2021 13:16

Pokud dojde k rozvolnění pandemických opatření a zpřístupnění muzea pro veřejnost, tak budou moci návštěvníci do 28. května navštívit v muzeu výstavu věnovanou historii a současnosti symbolického stromu Slovácka – Oskeruši. Od 6. června je v muzeu naplánována výstava určená zejména pro rodiny s dětmi. Výstava lega zapůjčena od  soukromého  sběratele bude v muzeu do konce září. V muzejním sklepení je připravena unikátní sbírka štamprlí od sběratele ze Strážnice a v přípravě je i opětovné zpřístupnění  Bílé věže s prohlídkou interiéru a vyhlídkou na město a okolí.  Zájemci budou moci navštívit také synagogu s výstavou k židovské problematice, či zajít na prohlídku židovského hřbitova. Muzeum se také zapojuje do připravované letní razítkové hry zorganizované dobrovolným svazkem obcí pro Baťův kanál.