Výstava lego - Svět kostiček -

25.05.2018 14:56

Ve strážnickém městském muzeu byla nainstalována výstava lega – Svět kostiček.  Majitel výstavy Ing. Petr Šimr vystavuje nyní současně  na pěti místech v republice. Svému koníčku se věnuje 8 let, vystavuje poslední  3 roky.  Na výstavě je možno vidět stolní hry z lega,  nechybí zde vláčky, auta, nejrůznější roboti, zvířátka či lidské postavičky, k zajímavostem jistě patří westernové městečko, postavičky The Beatles či dům zakladatele firmy vyrábějící lego. Součástí výstavy je i dětská  herna, kde si mohou zájemci sestavit / ovšem nikoli odnést / lego výtvory dle vlastní  fantazie.  Samozřejmě je možno projít i podzemní prostory muzea, kde je nyní nainstalována  krásná výstava modrotiskových obrazů Antonie Dostálkové.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode