Výstava The Tap Tap načerno

26.01.2018 14:18

Od neděle 28.ledna můžete v našem muzeu navštívit nevšední výstavu  s názvem The Tap Tap načerno. Na výstavě je cca 50 kreslených vtipů od našich předních karikaturistů s tématem tělesně postižených občanů.

Hlavním účelem výstavy je upozornit na význam černého humoru jako důležité schopnosti komunikovat o vážných věcech s nadhledem.

Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap – nejtemnější odstín černé legrace je tedy opravdu spolehlivě zaručen.

Kapela The Tap Tap je složená z tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Kapelu v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest.  The Tap Tap pravidelně vystupuje se svým hudebním programem u nás i v zahraničí.

Své první CD vydala kapela již v roce 2008, od té doby vydala celou řadu dalších hudebních nosičů, nejnovější z nich má název „Noha na kolejích“.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode