Výzva - reklama ve sborníku Okolo Strážnice

09.10.2017 09:21

Muzejní a vlastivědný spolek ve Strážnici vydává každoročně sborník Okolo Strážnice, s články vztahující se k činnosti muzea a historii a přírodě Strážnice a Strážnicka. V roce 2018 chystáme vydání  již 15. čísla. Do sborníku nám svými články přispívají  nejen historici, archeologové, přírodovědci ale i další zájemci z řad veřejnosti.

Vydání sborníku je z větší částky financováno z rozpočtu Městského muzea a částečně také díky příspěvkům několika  podnikatelů.

Obracíme se na Vás s prosbou, zda byste nebyli ochotni poskytnout na vydání sborníku Okolo Strážnice 2018 částku 500 Kč. Za tuto částku bychom Vám poskytli půl strany sborníku na vaši reklamu, logo….+ sborník zdarma.

Pokud byste byli ochotni, prosíme o zaslání Vašeho loga, reklamy na adresu

ivo.vratislavsky@seznam.cz do 30.11 2017.

Finanční částka by Vám byla vyúčtována až po vydání sborníku – začátkem února 2018.

Prosíme tedy o zvážení.

Mgr. Ivo Vratislavský

Předseda Muzejního a vlastivědného spolku Strážnice

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode