Výstava SEVA byla otevřena

31.05.2020 16:14

V neděli 31. května si první návštěvníci v muzeu prohlédli nově otevřenou výstavu Svět kostiček - SEVA.

Návštěvníci expozičního prostoru muzea ve Strážnici se mohou  již od neděle 31. května 2020 do 30. září 2020 těšit na světově unikátní výstavu Svět kostiček® z české stavebnice SEVA®. Muzeum nabízí unikátní expozici vlastní tvorby autora a patrona projektu putovních výstav Svět kostiček® Petra Šimra a výběr továrních sad této stavebnice.  Z české stavebnice SEVA® představuje autor výstavy, rekordman a patriot projektu Svět kostiček® Petr Šimr nejnovější vlastní tvorbu, do které se řadí např. zvířata z pilotního projektu Noemova archa, ale také vlastní designová ediční řada "Seva Armádní technika", která vyjde na trh v průběhu měsíce června 2020. Velkým tahákem je také překvapení z ateliérové tvorby - model světoznámé osobnosti, působící v historii ve Strážnici. Na pokladně muzea si mohou  návštěvníci zakoupit nové stavebnice a SEVA® dílky.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode